خانه » شهر من » اجتماعی » تسویه بدهی سازمان بیمه سلامت تا پایان مردادماه به مراکز درمانی خصوصی

تسویه بدهی سازمان بیمه سلامت تا پایان مردادماه به مراکز درمانی خصوصی

...


معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روند پرداخت بدهی‌های سازمان بیمه سلامت را خوب ارزیابی کرد و گفت: بدهی‌های سازمان بیمه سلامت تا پایان مردادماه به تمام مراکز درمانی خصوصی تسویه شده است.

به گزارش خبرنگار«اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، سید عبدالله عمادی ظهر امروز 17 آبان ماه 91 در بازدید از شیرخوارگاه ساری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سازمان بیمه سلامت با هدف رفع هم پوشانی سازمان های بیمه گر در وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شده است.

وی افزود: علی رغم 75 میلیون دفترچه در دسترس مردم، 10 درصد مردم فاقد هر نوع بیمه ای هستند و به طور حتم نیاز به بانک اطلاعات واحد و متمرکز احساس می شود.

معاون رفاه اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه کاهش پرداختی هزینه درمان مردم را از جمله اهداف تشکیل بیمه سلامت اعلام کرد.

عمادی در ادامه اظهار امیدواری کرد که با سیاست گذاری واحد و متمرکز پرداختی مردم را به حداقل رسانده و تا پایان برنامه پنجم توسعه پرداختی مردم به حداقل برسد.

وی همچنین یادآور شد: سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی متولی اقشار ضعیف جامعه است که باید اعتبارات ویژه ای در این راستا در نظر گرفته می شود.

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در ادامه مازندران را یکی از استان های بزرگ و پیشگام بخش بیمه خواند و گفت: بحث اجرای پزشک خانواده شهری یکی از طرح هایی است که مازندران میزبان این طرح است و حمایت ویژه از این استان انجام شده تا این طرح به طور کامل اجرایی شود.

انتهای پیام

چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۱
بازدیدها 1,638
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 13412
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری