خانه » فناوری » مسواک های سه بعدی

مسواک های سه بعدی

مسواک زدن یکی از مهمترین کارهای است که بسیاری از ما روزانه آن را انجام می دهیم و البته بسیار مهم است چرا که سلامت دندان های ما به آن ...

مسواک زدن یکی از مهمترین کارهای است که بسیاری از ما روزانه آن را انجام می دهیم و البته بسیار مهم است چرا که سلامت دندان های ما به آن وابسته است.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، مسواک های مختلفی در بازار وجود دارد که هر کدام آن ها دارای ویژگی های خاصی هستند و هر کدام آن ها می توانند بخشی از دندان شما را خیلی بیشتر از باقی نقاط تمیز کنند.البته تا به حال مسواک های سه بعدی وارد بازار نشده اند. این مسواک ها می توانند در یک لحظه هم رو و هم پشت دندان شما را تمیز کنند. این در حال است که آمار نشان می دهد بسیاری از افراد تنها روی دندان هایشان را تمیز می کنند.

این مسواک ها در اندازه های بسیار کوچک وجود دارند و این باعث می شود تا شما بتوانید آن را همه جا با خودتان حمل کنید و البته دو حالت یک بار مصرف و دائمی وجود دارد.

“زکی اوزک” طراح این مسواک می گوید این مسواک در آینده می تواند به یک وسیله همیشگی افراد تبدیل شود و همچنین می تواند وسیله ای باشد برای اینکه بیماری های دهان تا حد بسیار زیادی کاهش یابد.


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری