خانه » علمی » همسر شهید علی‌محمدی : تحریم‌های دشمنان منشأ برکت برای جمهوری اسلامی است

همسر شهید علی‌محمدی : تحریم‌های دشمنان منشأ برکت برای جمهوری اسلامی است

رییس جهاد دانشگاهی به همراه جمعی از مدیران این نهاد با خانواده شهید مسعود علی‌محمدی از دانشمندان و شهدای علم و فناوری کشور دیدار کرد. به گزارش ایسنا به نقل ...

رییس جهاد دانشگاهی به همراه جمعی از مدیران این نهاد با خانواده شهید مسعود علی‌محمدی از دانشمندان و شهدای علم و فناوری کشور دیدار کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی، دکتر محمد حسین یادگاری، رییس جهاد دانشگاهی در این دیدار ضمن ارایه گزارشی از توانمندی‌ها و آخرین دستاوردهای علمی – تحقیقاتی این نهاد، ابراز امیدواری کرد جهادگران جهاد دانشگاهی رهروان صدیقی برای شهدا و به ویژه شهدای عرصه جهاد علمی باشند.

در این دیدار منصوره کرمی همسر شهید علی‌محمدی نیز در سخنانی ضمن قدردانی از حضور رییس جهاد دانشگاهی گفت: جنگ تحمیلی و تحریم‌هایی که سابقه آن به اوایل انقلاب برمی‌گردد، منشأ خیر و برکات فراوانی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و همین تحریم ها و کینه توزی‌ها سبب شد خیزش عظیمی در میان جوانان انقلابی ایجاد شود که امروز نتایج آن را در عرصه‌های مختلف شاهد هستیم.

وی افزود: شاید اگر این پیشرفت‌ها نبود تاثیر تحریم های دشمن بیشتر احساس می‌شد، لیکن امیدواریم با ادامه مسیر پیشرفت بتوانیم جایگاه اصلی خود را در دنیا پیدا کنیم.

همسر شهید علی‌محمدی خاطرنشان کرد: مهمترین رکن پیشرفت کشور جوانان هستند و مردم شجاع و صبور ایران اسلامی نیز از حرکت و تلاش جوانان حمایت می‌کنند و کینه‌توزی‌های دشمن به جایی نخواهد رسید.

وی با ذکر خاطره‌ای از شهید علیمحمدی در پایان گفت: در سال های ابتدایی پیروزی انقلاب ، شهید علی‌محمدی به دوستانی که برای سفرهای علمی به خارج از کشور مسافرت می‌کردند، تاکید داشتند که به جای سوغاتی ، کتاب و مجلات علمی بیاورند.

در پایان لوح تقدیری از سوی رییس جهاد دانشگاهی به خانواده شهید علی‌محمدی اهدا شد.

انتهای پیام

دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۱
بازدیدها 1,988
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 13323
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری