خانه » بین المللی » اولین کارت عضویت مسی در بارسلونا؛ دوست دارم توپ طلا را نگیرم اما…

اولین کارت عضویت مسی در بارسلونا؛ دوست دارم توپ طلا را نگیرم اما…

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا تصاویر اسکن شده از دوران نوجوانی همچنین اولین کارت عضویت رسمی در باشگاه و آکادمی بارسلونا را در اختیار رسانه ‏ها قرار داد. به گزارش ...

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا تصاویر اسکن شده از دوران نوجوانی همچنین اولین کارت عضویت رسمی در باشگاه و آکادمی بارسلونا را در اختیار رسانه ‏ها قرار داد.

به گزارش نامه، لیونل مسی که در دوران کودکی به خاطر درمان نارسایی در هورمون رشد به بارسلونا سفر کرده بود با تلاش والدین خود بر این مشکل غلبه کرد و پس از بهبودی کامل در آکادمی بارسلونا عضویت یافت.

وی به تازگی تصاویری از کودکی و نوجوانی خود را به اسپورت کاتالونیا سپرده که تا به امروز منتشر نشده بودند.

در تصویر کارت عضویت مسی مشخص شده که وی به عضویت رسمی تیم دوم بارسلونا درآمده و جزو کادر رسمی اعضای آکادمی بارسلونا است.

 

همچنین گل گزارش داد، مسی ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا در گفتگو با مجله معتبر فرانس فوتبال اعلام کرد که برای انتخاب برنده توپ طلای سال 2012 و به عنوان کاپیتان تیم ملی آرژانتین به چه کسانی رای خواهد داد.

مسی که دیشب کفش طلای سال را برد، در صحبت هایی در این باره گفته: «نمی دانم که چه کسانی در لیست هستند. من به چابی، اندرس و بدون شک به یکی از هموطنانم رای می دهم.»

بعد از انتشار لیست 23 نامزدهای دریافت توپ طلای سال 2012 مشخص شد که تنها آرژانتینی موجود در این لیست، سرخیو آگوئرو است. بنابراین کاپیتان البی سلسته آرایش را به نام چابی ارناندس، آندرس اینیستا وسرخیو آگوئرو خواهد نوشت.

مسی درمورد توپ طلا گفت:«توپ طلا آنقدر مهم است که زیاد صحبت کردن درموردش بی معناست. هرچند که امسال بحث دراین مورد به مراتب بیشتر از سالهای قبل است. از قبل از اینکه رقابت های این فصل شروع شود، صحبت ها دراین باره آغاز شده بود.»

 

او که برنده توپ طلا در سه دوره پیشین است، در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که برایش مهم نیست که امسال و سال بعد توپ طلا را نبرد و درعوض درسال 2014 (درسالی که جام جهانی برگزار می شود) به این جایزه برسد.

 

مسی گفت:« 2014 سال برگزاری جام جهانی است. خب اگر در آن سال توپ طلا را ببرم به آن معناست که آرژآنتین قهرمان دنیاست. من حاضرم امضا بدهم که دردوسال آینده توپ طلا را نگیرم ولی آرژانتین درسال2014 قهرمان دنیا شده و درآن سال به توپ طلا برسم.قهرمانی در دنیا آرزویی است که هنوز به آن نرسیده ام.»

مسی درادامه به تمجید از کاسیاس پرداخت و گفت:« من کاسیاس را هم فراموش نکرده ام . از نظر من هیچ مانعی نیست که برنده توپ طلا یک دروازه بان باشد. این طور نیست که او  چون دروازه بان است، نباید این جایزه را ببرد. او بازیکن واقعا مهمی است. یکی از بهترین دروازه بانان دنیاست؛شاید بهترین دروازه بان دنیا باشد.»

چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۱
بازدیدها 3,276
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 13111

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری