خانه » شهر من » اجتماعی » تشکیل کارگروه ویژه برای جلب مشارکت خیرین مدرسه‌ساز در تهران

تشکیل کارگروه ویژه برای جلب مشارکت خیرین مدرسه‌ساز در تهران

...


13810.jpg

رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور از تشکیل کارگروه ویژه برای جلب مشارکت خیرین در شهر تهران خبر داد و گفت: با توجه به مشکلاتی که در فضاهای آموزشی شهر تهران وجود دارد باید مشارکت خیرین در پایتخت را افزاش دهیم.

محمدرضا حافظی در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» ایسنا، با بیان اینکه مشارکت خیرین همچون سالهای گذشته روند افزایشی را در سال 91 نشان می‌دهد، گفت: در حال حاضر خیرین در اقصی نقاط کشور مشارکت دارند و در جلسات کارگروه‌ها و مجامع خیرین اعلام آمادگی‌ها و تعهدها انجام می‌شود.

وی افزود: یکی از اقدامات ویژه‌ای که در دستور کار خیرین مدرسه ساز قرار دارد، توجه ویژه به شهر تهران است چرا که پایتخت دارای بیشترین مشکلات به لحاظ فضای آموزشی و مدارس با بافت فرسوده به ویژه در مناطق مرکزی شهر دارد لذا باید بتوانیم با جلب مشارکت خیرین در تهران نسبت به رفع مشکلات فضاهای آموزشی اقدام کنیم.

رییس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور عنوان کرد: جلسه مشترکی با روسای جامعه خیرین استانهای کشور در اصفهان برگزار خواهد شد که یکی از رئوس برنامه‌های این جلسه تحت پوشش قرار دادن دانش آموزان مستعد بی بضاعت است و مجامع خیرین آن را در دستور کار قرار خواهند داد.

حافظی در خصوص فعالیت خیرین خارج از کشورنیز گفت: افراد خیر کماکان ارتباط خود را با مجمع حفظ کرده‌اند و علیرغم مشکلات اقتصادی که در داخل به وجود آمده خیرین داخلی نیز همچنان به مشارکت خود ادامه می‌دهند و ارتباط با خیرین خارج از کشور نیز کماکان به قوت خود باقی است.

رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور عنوان کرد: در سالهای اخیر هر فردی که به عنوان خیر وارد عرصه مدرسه سازی شده است نه تنها به یک مدرسه اکتفا نمی‌کند بلکه در افتتاحیه همان مرکز تعهد احداث مدارس دیگر را تقبل می‌کند.

انتهای پیام

دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۱
بازدیدها 1,294
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 12956
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری