خانه » شهر من » اجتماعی » جشن بزرگ «عید قربان» با حضور هنرمندان در آسایشگاه کهریزک برگزار می‌شود

جشن بزرگ «عید قربان» با حضور هنرمندان در آسایشگاه کهریزک برگزار می‌شود

...


جشن بزرگ «عید سعید قربان» از نخستین ساعات بامداد روز جمعه 5 آبان با حضور هنرمندان و چهره‌های فرهنگی و انبوهی از هموطنان نیکوکار در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،جشن بزرگ و باشکوه عید قربان از نخستین ساعات بامداد روز جمعه 5 آبان ماه سال جاری با حضور هنرمندان و چهره‌های فرهنگی و انبوهی از هموطنان نیکوکار جهت اهدای قربانی به منظور اطعام مددجویان آسایشگاه کهریزک و دیگر مراکز نیازمند مشابه در سراسر کشور، برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، این جشن امسال با برپایی غرفه‌های متعددی ازجمله صنایع دستی معلولان شامل 20 کارگاه کاردرمانی، غرفه‌های سلامت با تست رایگان با حضور پزشکان، روان شناسان و مددکاران، آشپزی و نقاشی روی صورت کودکان و اجرای سرودهای جمعی مددجویان و حضور هنرمندان در قالب اجرای موسیقی، تواشیح و دف نوازی و با شرکت اقشار مختلف مردم و هنرمندان عرصه سینما، تئاتر و نیز با همراهی مسئولان کهریزک، سالمندان و معلولان در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار می‌شود.

گفتنی است اهدای نذورات، ذبح و قربانی کردن بیش از 2000 راس گوسفند، مراسم طواف نمادین خانه خدا و استقرار پایگاه انتقال خون استان تهران با هدف کمک رسانی به هموطنان در محوطه اجرای مراسم، از کهریزک میعادگاهی معنوی و عرفانی ساخته تا عید قربان در این روز «روز ملی آسایشگاه خیریه کهریزک» قابل‌ نامگذاری باشد.

این گزارش در ادامه می‌افزاید: دو شبکه رادیویی نیز در این روز از ساعت 7:00 تا 8:30 صبح روی موج 94-FM مگاهرتز رادیو تهران و از ساعت 9:00 تا 11:30 روی موج FM-92 مگاهرتز رادیو ورزش بطور مستقیم گزارش این جشن را به گوش هموطنان خواهد رساند.

همچنین در خاتمه، مدیریت آسایشگاه خیریه کهریزک از مردم خداجو و نیکوکارانی که قادر به شرکت در مراسم عید سعید قربان در محل آسایشگاه خیریه کهریزک نیستند، دعوت کرد ضمن همراهی با رادیو تهران و رادیو ورزش، در شادی معلول، سالمند و بیماران مبتلا به ام اس و خادمان کهریزک شرکت کنند.

انتهای پیام

چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۱
بازدیدها 1,659
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 12774
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری