خانه » شهر من » اجتماعی » سقوط خودروی ساختمان‌سازی از برجی 20 طبقه‌ای در حال ساخت

سقوط خودروی ساختمان‌سازی از برجی 20 طبقه‌ای در حال ساخت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک دستگاه خودروی مخصوص ساختمان‌سازی از طبقه چهارم یک برج در حال ساخت خبر داد. سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث ...

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک دستگاه خودروی مخصوص ساختمان‌سازی از طبقه چهارم یک برج در حال ساخت خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در تشریح جزییات این خبر گفت: وقوع یک مورد حادثه سقوط از ارتفاع در ساعت 16:38 به 125 اطلاع داده شد و پس از آن نیز ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان ایستگاه 58، گروه نجات سه و جرثقیل 8 سازمان را به محل حادثه واقع در بزرگراه ستاری، خیابان پیامبر مرکزی اعزام کرد.

آتش‌نشانان پس از حضور در محل حادثه متوجه شدند که یک دستگاه خودروی ساختمانی بابکت در طبقه چهارم پروژه 20 طبقه نگین غرب مشغول کار بوده که به دلیل بی‌احتیاطی از این طبقه به پایین سقوط کرده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: عوامل آتش‌نشانی پس از حضور در محل راننده این وسیله نقلیه را که در میان آهن‌های مچاله شده خودرو گرفتار شده بود را از درون وسیله خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند.

ملکی وضعیت راننده این وسیله را وخیم ارزیابی کرد و گفت: آتش‌نشانان پس از تحویل دادن مصدوم به اورژانس، به عملیات خود خاتمه دادند.

انتهای پیام

دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۱
بازدیدها 1,551
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 12696
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری