خانه » خودرو » ۲ خودرو جدید و ارزان قیمت نیسان

۲ خودرو جدید و ارزان قیمت نیسان

قیمت نیسان ورسا مدل ۲۰۱۱ حدود ۱۰ هزار و ۷۰۵ دلار است. قیمت این خودرو در صورت انتخاب کمترین تجهیزات انتخابی به حدود ۹ هزار و ۹۹۰ دلار هم می‌رسد. به ...

قیمت نیسان ورسا مدل ۲۰۱۱ حدود ۱۰ هزار و ۷۰۵ دلار است. قیمت این خودرو در صورت انتخاب کمترین تجهیزات انتخابی به حدود ۹ هزار و ۹۹۰ دلار هم می‌رسد.

به گزارش خببرنگار بازار باشگاه خببرنگاران حجم موتور این خودرو ۱۶۰۰ سی‌سی بوده و فضای داخلی این خودرو نسبت به مدلهای مشابه آن بیشتر است. این خودرو جزو ارزان‌قیمت‌ترین خودروهای خانواده در بازار محسوب می‌شود.

قیمت این خودرو حتی با اضافه شدن مواردی مانند ترمز ضدقفل، ایرکاندیشن و دنده‌ی اتوماتیک باز هم زیر ۱۳ هزار دلار تمام می‌شود. نیسان ورسای با حجم موتور ۱۸۰۰ سی‌سی که امکانات بیشتری مانند سیستم کنترل ثبات الکتریکی نیز دارد، قیمتی زیر ۱۵ هزار و ۷۸۰ دلار دارد.

اما خودرو دوم که از نیسان ورسا هم ارزان‌تر است، میکرا نام دارد. قیمت این خودرو بسته به تجهیزات نصب شده روی آن بین حدود ۸ تا ۱۱ هزار دلار است. نیسان میکرا هم‌اکنون در بازار کشورهایی مانند هند، بریتانیا و استرالیا حضور فعالی دارد. میکرا جزو خودروهای سوپرمینی ساخت نیسان بوده و ساخت نسلهای مختلف این خودرو از سال ۱۹۸۲ میلادی آغاز شده است.

این خودرو در مدلهای پنج در هاچ‌بک، سه در هاچ‌بک و دو در تغییرپذیر تولید شده است. این خودرو با موتورهای با حجم‌های مختلف مانند یک، ۱٫۲، ۱٫۴ ۱٫۵ لیتری بنزینی و ۱٫۶ دیزلی تولید شده است. وزن این خودرو حدود ۹۶۵ کیلوگرم بوده و این خودرو در بازار ژاپن با نام “نیسان مارچ” شناخته می‌شود.

سمت راست: نیسان میکرا ، سمت چپ: نیسان ورسا

دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۱
بازدیدها 1,536
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 12666

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری