خانه » شهر من » اجتماعی » فعالیت 20 هزار خیر در مجمع خیرین سلامت کشور

فعالیت 20 هزار خیر در مجمع خیرین سلامت کشور

دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور از فعالیت 20 هزار خیر در این مجمع خبر داد و افزود: بیشترین اعضای هیات امنا مربوط به استانهای خراسان جنوبی و سیستان بلوچستان است. به ...

دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور از فعالیت 20 هزار خیر در این مجمع خبر داد و افزود: بیشترین اعضای هیات امنا مربوط به استانهای خراسان جنوبی و سیستان بلوچستان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، سید رضا نیری در مراسم افتتاح خانه بهداشت مهرشهر بیرجند اظهار کرد: خیر بودن نیازمند کمک های کلان نیست بلکه هر کسی به اندازه توان خود می توان کمک کند.

سید محمود حسینی، رییس مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی نیز به افتتاح خانه بهداشت مهرشهر اشاره کرد و گفت: این مرکز با اعتباری بالغ بر 243 میلیون تومان و در زمینی مساحت 500 مترمربع احداث شده است.

وی بیان کرد: نزدیک به 150 میلیون تومان از اعتبارات هزینه شده در این طرح را یکی از خیرین استان تامین و مابقی از اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی بیرجند است.

رییس مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی تصریح کرد: مرکز بهداشتی مهرشهر دومین مرکز بهداشتی درمانی است که به کمک خیرین ساخته شده است.

کامبیز مهدی زاده، معاون بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند نیز با بیان اینکه در حال حاضر 72 مرکز بهداشتی و درمانی و 270 خانه بهداشت تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند فعالیت می کنند، تصریح کرد: سرمایه گذاری در بخش بهداشت باعث پیشرفت سلامت جامعه خواهد شد.

انتهای پیام

شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,495
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 12581
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری