خانه » گفتگو » حرفهای شنیدنی پرستویی: حرف شریفی‌نیا درباره «اخراجی‌ها» بی‌احترامی به ملاقلی‌پور است

حرفهای شنیدنی پرستویی: حرف شریفی‌نیا درباره «اخراجی‌ها» بی‌احترامی به ملاقلی‌پور است

هفته گذشته پرویز پرستویی پس از مدت‌ها به تلویزیون آمد و میهمان برنامه خوشا شیراز در شبکه استانی شد. ویدیو اول کافه سینما از این حضور را در ادامه ببینید: به ...

هفته گذشته پرویز پرستویی پس از مدت‌ها به تلویزیون آمد و میهمان برنامه خوشا شیراز در شبکه استانی شد. ویدیو اول کافه سینما از این حضور را در ادامه ببینید:

به گزارش کافه سینما؛ پرستویی در بخش‌هایی از این ویدیو درباره سه فیلم «مارمولک»، «لیلی با من است» و «آژانس شیشه‌ای» به نکته‌هایی اشاره کرد. او گفت: من با اعتقاد کامل این سه نقش رو بازی کردم. روزی به ما می‌گفتند پس از ساخت «لیلی با من است» تیکه بزرگتون گوش تونه! یا «آژانس شیشه‌ای» که شبانه افرادی از‌‌ همان جماعت ماشین‌های ما را بردند و نیروی انتظامی هم به ما کمک نمی‌کرد و ما دو ماشین را رنگ کردیم و استفاده کردیم. به قول یک بزرگی که اگر حرف ایشان نبود شاید من الان زنده نبودم!، می‌گفت اشتباه نشه روحانی که دزد نیست، دزد لباس روحانی را پوشیده… .

 

پرستویی در بخش دیگری از صجبت‌های خود به فیلم «اخراجی‌ها» اشاره کرد و گفت: خیلی متاسفم، چند روز پیش من اخباری را خواندم که آقای شریفی نیا اعلام کرده بود که «اخراجی‌ها» نقطه عطف سینمای دفاع مقدس است. این حرف کاملا بی‌انصافی است. این حداقل بی‌احترامی به رسول ملاقلی‌پور است. من هیچ وقت درباره «اخراجی‌ها» صحبت نکردم شاید بگم اولین «اخراجی‌ها» به من پیشنهاد شد ولی نمی‌دونم چرا نباید کار می‌کردم! نمی‌دونم!…

پرستویی در این ویدیو چند خاطرهٔ جالب را از مواجهه‌اش با مردم تعریف می‌کند: اشتباه گرفتن، جلوگیری از جدایی یک زوج و درمان افسردگی یک پسر طرفدار او از جمله این خاطره هاست.

چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,592
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 12232

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری