خانه » خودرو » ورود قدرتمندترین خودروی مدل SUV

ورود قدرتمندترین خودروی مدل SUV

شرکت آلمانی اتومبیل سازی پورشه از خودرو SUV جدید خود که قرار است اوایل سال 2013 وارد بازار شود رونمایی کرده و آن را قدرتمندترین اتومبیل شاسی بلندی توصیف کرده ...

شرکت آلمانی اتومبیل سازی پورشه از خودرو SUV جدید خود که قرار است اوایل سال 2013 وارد بازار شود رونمایی کرده و آن را قدرتمندترین اتومبیل شاسی بلندی توصیف کرده که تاکنون توسط این شرکت ساخته شده است.

به گزارش مهر، اتومبیل پورشه کاین توربو S 2013 داری شتاب صفر تا صد 96.5 کیلومتر در ساعت ظرف 4.3 ثانیه است که اوج سرعت آن به 281 کیلومتر در ساعت می رسد.

پورشه کاین توربو S 2013 دارای ویژگیهای متنوعی است که درمیان برخی از آنها می توان به کنترل دینامیک شاسی پورشه (PDCC) اشاره کرد که با ثابت نگه داشتن ارتفاع تعلیق بر روی هر چهار چرخ منجر به عبور پایدار و مطمئن در پیچ جاده ها می شود و همچنین سیستم قفل الکترونیکی دیفرانسیل به همراه سیستم Torque Vectoring Plus که وظیفه تقسیم گشتاور میان چرخ ها را برعهده دارد، از جمله امکانات استاندارد این خودرو است.

استفاده از رنگ مشکی براق در ورودی هوای جلو، لنز چرغ ها و همچنین قسمت پایینی آینه بغل ها به همراه رینگ های 21 اینچی آلومینیومی که پیش از این در مدل های 911 توربو به کار گرفته کار شده نیز از دیگر مشخصه های کاین توربوS  خواهند بود.

داخل این اتومبیل با ظاهری چرمی در دو رنگ مشکی و قرمز فلفلی ارائه شده است و گزینه دیگر آن مشکی و بژ خواهد بود. پانل کنترل، در و کنسول مرکزی از فیبرکربنی ساخته شده و در Sport Chrono اسپورت پورشه، یک تایمر دیجیتال و آنالوگ نیز مشاهده می شود.

موتور 4.8 لیتری و هشت سیلندری این خودرو ظرفیت تولید 50 اسب بخار قدرت به همراه 750 نیوتن متر گشتاور است.

فروش این اتومبیل در آمریکا در سه ماه اول سال 2013 و در انگلستان و آلمان از ژانویه 2013 آغاز می شود و قیمت پایه آن از 145 هزار دلار اعلام شده است.

سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,698
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 12140

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری