خانه » خودرو » رونمایی از فراری F۷۰

رونمایی از فراری F۷۰

طبق اعلام رسمی خودروساز ایتالیایی ،بسیاری از طرفداران فراری بایدمنتظر رونمایی از جانشین بالقوه فراری انزو در ژانویه ۲۰۱۳ در دیترویت آمریکا باشند. به گزارش افکارنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی، ...

طبق اعلام رسمی خودروساز ایتالیایی ،بسیاری از طرفداران فراری بایدمنتظر رونمایی از جانشین بالقوه فراری انزو در ژانویه ۲۰۱۳ در دیترویت آمریکا باشند.

به گزارش افکارنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی، طبق اعلام رسمی‌خودروساز ایتالیایی ،بسیاری از طرفداران فراری بایدمنتظر رونمایی از جانشین بالقوه فراری انزو در ژانویه ۲۰۱۳ در دیترویت آمریکا باشند.در نمایشگاه خودرو پاریس ۲۰۱۲ خودروساز ایتالیایی به طور اجمالی اخباری در مورد جانشین احتمالی فراری انزو منتشر کرد و البته گزارشات عجیب و غریب از قدرت پیشرانه ۹۰۰ اسب بخار و موتور ۶٫۳ لیتری V۱۲ است و در ضمن دارای سیستم مصرف سوخت اقتصادی موسوم به کرس هیبریدی است.


با وجود اینکه فراری F۷۰ دارای سیستم اقتصاد سوخت بهتری است وزن خودرو به مزیان قابل توجهی سنگین تر از مدل انزو است و فراری قصد دارد با استفاده از قطعات فیبر کربن این نقیصه را تا حد بسیار زیادی جبران کند و البته برای این کار شاسی باید در حدود ۲۰ درصد سبک تر از انزو اصلی باشد.

اطلاعات در مورد این خودرو بسیار زیادتر شده است ولی به هر حال باید منتظر نمایشگاه دیترویت ماند تا به صورت رسمی‌از این خودرو رونمایی شود.

دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,643
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 12101

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری