خانه » سینما و فیلم » “تلفن همراه رئيس جمهور” در دوراهي تصميمات سازندگان و مسئولان

“تلفن همراه رئيس جمهور” در دوراهي تصميمات سازندگان و مسئولان

اكران "تلفن همراه رئيس جمهور" با توجه به تمايل ما به نمايش اين فيلم در بعد از ايام ماه محرم و نظر مسئولان سازمان سينمايي مبني بر اكران آن در ...

اكران “تلفن همراه رئيس جمهور” با توجه به تمايل ما به نمايش اين فيلم در بعد از ايام ماه محرم و نظر مسئولان سازمان سينمايي مبني بر اكران آن در اواخر سال، در هاله اي از ابهام قرار دارد.

محسن علي اكبري تهيه كننده “تلفن همراه رئيس جمهور” در گفتگو با خبرنگار حوزه سينما باشگاه خبرنگاران در خصوص وضعيت اكران اين فيلم گفت: در حال حاضر به دنبال اكران “تلفن همراه رئيس جمهور” هستيم، ولي هنوز زمان اكران آن مشخص نيست.
وي درخصوص مشكلات اكران اين فيلم اظهار داشت: مسئولان سازمان سينمايي تمايل به اكران اين فيلم در اواخر امسال داند ولي ما قصد داريم مجوز اكران اين فيلم را در بعد از دهه اول محرم بگيريم.
علي اكبري ادامه داد: “تلفن همراه رئيس جمهور” سه زمان اصلي اكران يعني عيد نوروز، اوايل تابستان و پاييز كه بهترين زمان براي اكران فيلم است را از دست داده است.
وي خاطرنشان كرد: اگر “تلفن همراه رئيس جمهور” در بعد از دهه اول ماه محرم اكران  نشود به دليل كهنه شدن موضوع فيلم جذابيت خود را از دست مي دهد.
گفتني است، “تلفن همراه رئيس جمهور” ساخته علي عطشاني و تهيه كنندگي محسن علي اكبري است و در سي امين جشنواره فيلم فجر به نمايش درآمد و جايزه بهترين بازيگر نقش مكمل زن را دريافت كرده بود.
اين فيلم سومين ساخته بلند سيمنايي علي عطشاني است كه فيلمنامه آن متعلق به جابر قاسمعلي است و در آن مهدي هاشمي، بهناز جعفري، نيكي كريمي، اكبر عبدي و… بازي كرده اند.
داستان اين فيلم درباره كارگري ساده است كه به طور اتفاقي سيم كارت رئيس جمهور به دستش مي رشد و ناخواسته با سيلي از مشكلات و تماس هاي مردمي مواجه مي شود.
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,572
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 12040

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری