خانه » سینما و فیلم » “ماشین مشتی مندلی” مقابل دوربین می رود

“ماشین مشتی مندلی” مقابل دوربین می رود

فیلم تلویزیونی "ماشین مشتی مندلی" به کارگردانی و نویسندگی حمید رضا شرفی 27 مهر در شیراز مقابل دوربین می رود.  حمید رضا شرفی، کارگردان این تله فیلم در گفتگو با خبرنگار باشگاه ...

فیلم تلویزیونی “ماشین مشتی مندلی” به کارگردانی و نویسندگی حمید رضا شرفی 27 مهر در شیراز مقابل دوربین می رود.

 حمید رضا شرفی، کارگردان این تله فیلم در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران ؛ گفت:  در این پروژه تلویزیونی سعی کردیم از بازیگران چهره به همراه هنرمندان شیراز بهره ببریم که تاکنون بازیگرانی چون سیروس گرجستانی، مریم امیر جلالی، ساعد هدایتی، بهزاد رحیم خانی هوشنگ حریرچیان و شهربانو موسوی برای ایفای نقش در این پروژه مشخص شدند.
وی با اشاره به این که تصویر برداری این فیلم قرار است به صورت Full HD و با عوامل سینمایی انجام پذیرد، بیان کرد: فیلم نامه این اثر را با موضوع طنز اجتماعی به رشته تحریر در آوردم و این فیلم داستان یک کارمند بازنشسته است که یک ماشین عتیقه قدیمی دارد و با ورود افرادی که نسبت به این ماشین چشم طمع دارند نیز اتفاقاتی برایشان رقم می خورد.
شرفی در خصوص این که در این پروژه لهجه شیرازی استفاده نخواهیم کرد، گفت: در این پروژه تلاش شده فضاهای سنتی و طبیعت شهر شیراز از جمله دروازه قرآن، حافظیه و باغ ارم را در سکانس های فیلم به تصویر بکشیم.
کارگردان تله فیلم ” مسافر شهر من “، تصریح کرد: نوع نگاه تازه در دکوپاژ و جلوه های ویژه کامپیوتری از جمله ویژگی ها این فیلم بوده که آن را با سبکی متفاوت و ریتمی تند برای مخاطبان فراهم آوردیم.
یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,571
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 11961

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری