خانه » فناوری » دستگاه رفع تعریق دست و پا ساخته شد

دستگاه رفع تعریق دست و پا ساخته شد

دستگاه ساخته شده برای رفع تعریق دست و پا که تاکنون فناوری آن در اختیار آلمان بوده با یک پنجم قیمت اختراع شد. نوروزی، مهندس برق در گفتگو با خبرنگار علمي باشگاه ...

دستگاه ساخته شده برای رفع تعریق دست و پا که تاکنون فناوری آن در اختیار آلمان بوده با یک پنجم قیمت اختراع شد.

نوروزی، مهندس برق در گفتگو با خبرنگار علمي باشگاه خبرنگاران گفت:  افرادی که دچار تعریق غیر ارادی دست و پا شده که این عارضه بر اثر بیماری های اعصاب، کم کاری تیروئید و یا مشکلات کبدی به وجود آید می توان از طریق دستگاه اختراع شده به رفع عارضه فوق پرداخت.وی تصریح کرد: دستگاه ساخته شده رفع تعریق دست و پا از طریق الکترون های آئورو کاتود به وسیله ی شوک وارد توسط دستگاه که به پوست وارد می شود باعث رفع عارصه می شود.

وی با بیان اینکه طی 10 جلسه استفاده از دستگاه می توان به طور حتم به قطع تعریق پرداخت افزود: گاهی در اثر شدت عارضه امکان بازگشت بیماری پس از 2 الی 6 ماه بوده پس از استفاده مجدد می توان به رفع کامل آن پرداخت.

وی خاطر نشان کرد: تفاوت دستگاه ساخته شده با نوع آلمانی آن در این است که قیمت تمام شده نوع ایرانی 400 هزار تومان ولی نوع آلمانی 5 میلیون تومان بوده دستگاه ساخته شده بومی با 10 جلسه باعث بهبودی شده در صورتیکه نوع آلمانی آن پس از 20 جلسه درمان کامل حاصل می شود.

یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,616
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 11946

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری