خانه » سینما و فیلم » سعيد آقاخاني:”دزد و پليس” گونه طنز “راز پنهان” نيست

سعيد آقاخاني:”دزد و پليس” گونه طنز “راز پنهان” نيست

نويسندگان عالي و سرشناس مجموعه "دزد و پليس" با تكيه بر سواد و توان خود در اين زمينه نيازي به تقليد از آثار ديگر ندارند. سعيد آقاخاني كارگردان "دزد و پليس" ...

نويسندگان عالي و سرشناس مجموعه “دزد و پليس” با تكيه بر سواد و توان خود در اين زمينه نيازي به تقليد از آثار ديگر ندارند.

سعيد آقاخاني كارگردان “دزد و پليس” در گفتگو با خبرنگار حوزه راديو و تلويزيون باشگاه خبرنگاران در خصوص ساخت اين سريال گفت: با توجه به حجم زياد رسانه ها از جمله ماهواره ها و سريال هاي مختلف كار در عرصه فيلمسازي بسيار سخت است و بايد كار بسيار شاخص باشد تا مخاطب را جذب كند و مورد استقبال روبرو شود.
وي در خصوص شباهت اين فيلم به “راز پنهان” ساخته فلورا سام عنوان كرد: اين سريال را نديده ام ولي نويسندگان ما بقدري عالي و سرشناس هستند كه نيازي به كپي از كار فليمساز ديگري ندارند.
وي در خصوص پخش آن اظهار داشت: مجموعه “دزد و پليس” از امشب ساعت 20:50 از شبكه سه سيما به روي آنتن مي رود و پخش آن تا قبل از ايام محرم به پايان خواهد رسيد.
گفتني است بهنام تشكر، هومن برق نورد، شقايق دهقان، عزت الله مهرآوران، مهران رجبي، مجيد مشيري، خشايار راد، شهين تسليمي، رضا كريمي، اصغر حيدري، سوسن پرور، حميد لولايي و مرجانه  گلچين در اين مجموعه به ايفاي نقش مي‌پردازند.
در خلاصه داستان آمده است ناصر شرور و خشن سابقه دار در اثر ضربه ناشي از وقوع يك تصادف تبديل به آدم ديگري شده در رفتارهايش تجديد نظر مي‌كند و تصميم مي‌گيرد كارهاي خلاف را كنار بگذارد و دست كم بخشي از گذشته تاريكش را جبران كند، اما انجام اين تصميم به سادگي نيست و گذشته پرفراز و نشيب و پرخطرش همچنان دست از سر او برنمي‌دارد.
“دزد و پليس” به كارگرداني سعيد آقاخاني،‌ تهيه كننده محسن چگيني در گروه فيلم و سريال شبكه سه سيما تهيه شده است.
لازم به ذكر است، مجموعه تلويزيوني “دزد و پليس” از شنبه 22 مهرماه هر شب به جز پنجشنبه ها ساعت 21 به روي آنتن مي رود.
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۱
بازدیدها 2,032
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 11931

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری