خانه » سینما و فیلم » تئاتر » جدیدترین تصاویر از «چمران» حاتمی‌کیا

جدیدترین تصاویر از «چمران» حاتمی‌کیا

فیلمبرداری فیلم سینمایی «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا در پادگان محمد رسول‌الله افسریه همچنان ادامه دارد. به گزارش فارس، فیلمبرداری فیلم سینمایی «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا در شرق تهران ادامه ...

فیلمبرداری فیلم سینمایی «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا در پادگان محمد رسول‌الله افسریه همچنان ادامه دارد.

به گزارش فارس، فیلمبرداری فیلم سینمایی «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا در شرق تهران ادامه دارد و گروه هم‌اکنون در پادگان محمد رسول‌الله افسریه مشغول گرفتن سکانس‌های هلال احمر پاوه هستند.

فیلمبرداری سکانس‌های هواپیمای این کار نیز به اتمام رسیده است.

حدود یک و ماه و نیم دیگر فیلمبرداری این کار به اتمام خواهد رسید.

مهدی‌ حسینی‌وند 35 درصد از تدوین این کار را به اتمام رسانده است و بهزاد عبدی به تازگی ساخت موسیقی فیلم را آغاز کرده است.

در فیلم سینمایی «چ» نقش شهید چمران را «فریبرز عرب‌نیا» ایفا می‌کند و ‌«سعید راد»، «فریبرز عرب‌نیا»، «مریلا زارعی»، «بابک حمیدیان»، «محمد مهدی سلطانی»، «امیررضا دلاوری» و «اسماعیل سلطانیان» به عنوان بازیگر در این فیلم حضور دارند.

حاتمی‌کیا در فیلم سینمایی «چ» سراغ دو روز و دو شب از زندگی شهید چمران رفته است و از روز بیست و پنجم تا بیست و هفتم مرداد 1358 زندگی شهید چمران را روایت کرده است.

حسین جعفریان مدیریت فیلمبرداری فیلم را برعهده دارد و به عباس بلوندی طراحی صحنه و لباس فیلم سپرده شده است. مهرداد میرکیانی طراحی چهره پردازی را عهده دار شده و بهمن اردلان نیز صدابرداری این فیلم را انجام می‌‌دهد. مهدی حسینی‌وند و بهزاد عبدی به ترتیب مسئولیت تدوین و ساخت  موسیقی فیلم را برعهده دارند.

شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۱
بازدیدها 2,605
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 11894

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری