خانه » خودرو » خودرویی به شکل موس

خودرویی به شکل موس

آلودگی هوا و مشکلات اقتصادی برای تهیه سوخت باعث شده است که تعداد خودروهای الکتریکی به سرعت رشد کند و هر روز خودروهای جدید وارد بازار شود. به گزارش خبرنگار باشگاه ...

آلودگی هوا و مشکلات اقتصادی برای تهیه سوخت باعث شده است که تعداد خودروهای الکتریکی به سرعت رشد کند و هر روز خودروهای جدید وارد بازار شود.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران کرمانشاه

خودروهای برقی این روزها طرفداران بسیار زیادی نیز دارند و شرکت های خودروسازی در حالی که طرح های ساده ارائه می دهند به فکر اینده هستند و طرح های پیچیده نیز در دستور کار آن ها قرار دارد.
در میان طرح های پیچیده خودروهای اینده ” Halcyon” از آن دسته خودروهایی است که همچنان در حد طرح است اما مشتاقان زیادی را به خودش جذب کرده است.
این خودرو توسط ” Ralph Tayler” طراحی شده است و همانطور که از چهره آن مشخص است شباهت عجیبی به موس های کامپیوتر دارد.
این خودرو از یک بدنه تمام آلمینیومی درست شده است و بدنه آیرودینامیکی آن نیزطوری طراحی شده است که روی چرخ را می پوشاند تا سرعت این خودرو بیش از دیگر خودروها شود.
نکته جالب در مورد این خودرو طراحی داخلی آن است که قرار است از فوم مخصوصی باشد که بدنه را کاملا ایمن وهمچنین راحت خواهد کرد. این در حالی است که این خودرو دارای کیسه هوا نیست و تنها اتکای ایمنی آن به فوم داخلی آن است./

پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,442
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 11873
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری