خانه » شهر من » اجتماعی » اولین لابراتور تعیین کیفیت محصولات و داروهای آرایشی و بهداشتی در کشور ساخته شد

اولین لابراتور تعیین کیفیت محصولات و داروهای آرایشی و بهداشتی در کشور ساخته شد

دبیر اجرایی کنگره بین المللی پوست، لیزر و زیبایی، از تولید دستگاه لابراتور تعیین کیفیت داروها و مواد آرایشی و بهداشتی در کشور خبر داد و گفت: تولید کنندگان و ...

دبیر اجرایی کنگره بین المللی پوست، لیزر و زیبایی، از تولید دستگاه لابراتور تعیین کیفیت داروها و مواد آرایشی و بهداشتی در کشور خبر داد و گفت: تولید کنندگان و وارد کنندگان داروها و لوازم بهداشتی و آرایشی می‌توانند قبل از دریافت مجوز و وارد کردن محصولات خود به بازار با استفاد از دستگاه لابراتور تعیین کیفیت، درخصوص میزان کیفیت و عوارض احتمالی محصولات خود اطمینان حاصل کنند.

به گزارش خبرنگار «سلامت» ایسنا منطقه دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر حسین طباطبایی دبیر اجرایی کنگره بین المللی پوست، لیزر و زیبایی، در نشست خبری این کنگره که امروز در مرکز آموزش و پژوهش پوست و جذام دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شده بود، برگزاری این کنگره را مصادف با بیستمین سالگرد تاسیس این مرکز دانست و افرود: به مناسبت بیستمین سالگرد تاسیس این مرکز برخی از اعضای سابق هیات امنای این مرکز در افتتاحییه کنگره سخنرانی خواهند کرد.

وی در ادامه روشنگری و ارائه دستاوردهای جدید به متخصصین پوست را از مهم ترین محورهای کنگره بین المللی پوست عنوان کرد و گفت: با توجه به هجوم بیش از حد لوازم آرایشی بهداشتی، تبلیغات غیر رسمی در رسانه‌هایی نظیر ماهواره‌ها در خصوص انواع داروها و لوازم آرایش بهداشتی و دستگاههای جراحی انواع زیبایی، لازم است در این کنگره روشنگري‌های خاصی در خصوص میزان کارایی، عوارض و صدمات احتمالی ناشی از استفاده از این موارد به پزشکان داخلی ارائه شود.

دکتر طباطبایی همچنین یادآور شد: تمامی دستاوردها و یافته های علمی جدید در زمینه تشخیص، درمان و پیشگیری از انواع بیماریهای پوستی در این کنگره توسط مهمانان خارجی ارائه خواهد شد.

دبیر اجرایی این کنگره در ادامه در خصوص امیتاز بازآموزی در این کنگره تاکید کرد: حدود هفت کارگاه در زمینه های تکنیک های جدید تزریق بوتاکس، جوان سازی پوست، انواع روشهای لیزر، جوان سازی پوست، بیماری سالک و غیره با 12 امتیاز بازآموزی برای متخصصین پوست، جراحان پلاستیک و آسیب شناسان برگزار می شود.

دکتر طباطبایی افزود: 50 درصد مطالب ارائه شده در کارگاههای آموزشی توسط مهمانان خارجی و 50 درصد دیگر توسط متخصصان داخلی برگزار می شود.

معاون مرکز آموزش و پژوهش بیماریهای پوست و جذام دانشگاه علوم پزشکی تهران همچنین از ساخت لابراتور تعیین کیفیت انواع داروهای آرایشی و بهداشتی بیمارهای پوستی توسط این مرکز خبر داد وگفت: این دستگاه توانایی تعیین میزان کیفیت، انواع داروهای آرایشی و بهداشتی تولید شده در زمینه درمان انواع بیماریهای پوستی را دارد و تولید کنندگان می‌توانند قبل از دریافت مجوز با مراجعه به این مرکز از میزان کیفیت و عوارض احتمالی محصول خود مطلع باشند.

انتهاي پيام

سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,301
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 11764
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری