خانه » موسیقی » گزارشي از كنسرت بابك جهانبخش

گزارشي از كنسرت بابك جهانبخش

بابك جهانبخش ـ خواننده پاپ - شامگاه 17 اسفندماه در سالن مملو از جمعيت برج ميلاد تهران به روي صحنه رفت. به گزارش خبرنگار بخش موسيقي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، بابك جهانبخش‌ ...

بابك جهانبخش ـ خواننده پاپ – شامگاه 17 اسفندماه در سالن مملو از جمعيت برج ميلاد تهران به روي صحنه رفت.

به گزارش خبرنگار بخش موسيقي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، بابك جهانبخش‌ در اين كنسرت‌، اجرايي را با طراحي صحنه‌اي بسيار ساده يعني يك پيانوي سفيد رنگ و نورپردازي با هارموني ملايم‌تر نسبت به ساير كنسرت‌هاي پاپ به صحنه برد.

ساعت 21:45 دقيقه بود كه اركستر نه چندان بزرگ اين خواننده‌ي پاپ بر صحنه‌ي اجرا حاضر شدند و با سازهاي دارمز‌، پركاشن،‌ گيتار‌، گيتارباس، ساكسفون، فلوت و … قطعاتي را در فضاي موسيقي هاوس و ترانس كه اين روزها بسيار مورد علاقه‌ي مخاطبان موسيقي پاپ است‌، اجرا كردند.

در اين كنسرت نيز صداي خواننده،‌ آن طور كه بايد واضح به گوش نمي‌رسيد و جهانبخش در حين اجرا از صدابردار درخواست كرد تا صدا را بيشتر كنند.

موسيقي بي‌كلام نيز بخشي از رپرتوار اصلي كنسرت بابك جهانبخش را تشكيل مي‌داد، تكنوازي ساكسفون ياشار خسروي مقدمه‌اي بود تا بابك جهانبخش پشت پيانو قرار گيرد و پيانو را براي قطعه‌ي «من و بارون» به صدا درآورد. با اجراي اين قطعه سالن براي دقايقي لحظات آرامي را پشت سر گذاشت.

جهانبخش در ادامه از انتشار آلبوم جديد خود در بهار 91 خبر داد و افزود:‌ جاي رضا صادقي در سالن بسيار خالي است،‌ بنابراين قطعه‌ي «دوست دارم» را به اين خواننده خوب تقديم مي‌كنم.

بخش پاياني كنسرت جهانبخش نيز به ميكس قطعات گذشته‌ي اين هنرمند اختصاص داشت.

اما در حاشيه: اين كنسرت به رهبري امير فتحي برگزار شد كه يكي از نوازندگان بين‌المللي شناخته مي‌شود.

باباك رياحي‌پور- نوازنده‌ي نام آشناي گيتارباس- در اين اجرا حضور داشت.

مازيار فلاحي‌، حميد لولايي،‌ سحرزكريا و… از ميهمانان ويژه‌ي اين اجرا بودند.

جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 1,299
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 1158

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری