خانه » شهر من » اجتماعی » معرفي دستگاه‌ها و مديران برتر استان تهران در سال 90

معرفي دستگاه‌ها و مديران برتر استان تهران در سال 90

پانزدهمين جشنواره شهيد رجايي با حضور استاندار تهران به منظور معرفي دستگاه‌ها و مديران برتر استان تهران در سال 90 برگزار شد. به گزارش خبرنگار سرويس شهري خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ...

پانزدهمين جشنواره شهيد رجايي با حضور استاندار تهران به منظور معرفي دستگاه‌ها و مديران برتر استان تهران در سال 90 برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرويس شهري خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين جشنواره سازمان جهاد كشاورزي به عنوان دستگاه نمونه و محمد موسي مدير اين سازمان به عنوان مدير برتر سال 90 در استان تهران معرفي شد.

در ادامه اين مراسم از تمامي دستگاه‌ها و مديران نمونه استان تهران كه با توجه به رضايت‌مندي ارباب رجوع و شاخص‌هاي اختصاصي با محوريت توسعه دولت الكترونيك و نيز از ديدگاه استاندار تهران انتخاب شده بودند در بخش‌هاي مختلف تجليل و قدرداني به عمل آمد.

در ابتداي اين مراسم، نصرالله ابراهيمي ـ معاون مديريت و توسعه منابع انساني استانداري تهران ـ در مورد اهداف برگزاري جشنواره شهيد رجايي اظهار كرد: هدف از برگزاري اين جشنواره تجليل از دستگاه‌ها و مديران تاثيرگذاري است كه بر اساس شاخص‌هاي ارزيابي عملكرد به عنوان نمونه انتخاب شدند.

جانشين رييس ستاد جشنواره شهيد رجايي استان تهران ‌افزود: الگوسازي نظام اداري، توسعه فرهنگ سازماني، شناسايي افراد موثر و اولويت‌هايي كه بايد در نظام اداري براي مردم و كاركنان تشريح شود از ديگر اهداف جشنواره است.

وي با بيان اينكه ايران داراي رتبه اول علمي در منطقه و رتبه 16 در جهان است، خاطرنشان كرد: كشور ما هم‌اكنون در دنيا جزو كشورهاي ناكارآمد محسوب نمي‌شود و ما بايد با برگزاري اين جشنواره‌ها به بهترين نمونه براي الگوسازي و پيشرفت و فراهم كردن شرايطي براي معرفي موثرترين افراد جامعه تبديل شويم.

انتهاي پيام

چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,318
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 11261
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری