خانه » شهر من » اجتماعی » شهروندان مي‌توانند گره كور يافتن «ليلا» را پس از 25 ماه باز كنند؟

شهروندان مي‌توانند گره كور يافتن «ليلا» را پس از 25 ماه باز كنند؟

...


leila.JPG

پليس آگاهي با انتشار تصوير دختري جوان كه بيش از يكسال است كه به منزلش مراجعه نكرده، از شهروندان خواست هرگونه اطلاعات خود از وي را به پليس آگاهي تهران بزرگ ارائه كنند.

به گزارش سرويس «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در پي مراجعه زنی به کلانتری 138 جنت‌آباد در هفتم شهريور سال 90 و اعلام اين كه که دخترش به هویت «لیلا-ش» 25 ساله در 28 مرداد از منزل خارج شده و پس از آن دیگر به منزل مراجعه نداشته است، بررسي ماموران در اين زمينه آغاز شد.

در ادامه با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور دادیاری شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران، پرونده براي رسیدگی تخصصی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت كه با ارجاع پرونده به اداره یازدهم، کارآگاهان در تحقیقات از اعضای خانواده «لیلا» اطلاع پیدا کردند که فقدانی با اعضای خانواده‌اش دچار اختلافات خانوادگی بوده و آخرین بار، در 31 مرداد سال 90 با خواهر بزرگتر خود تماس تلفنی داشته و از آن زمان به بعد هیچ‌گونه اطلاعی از وی وجود ندارد.

در ادامه رسیدگی به پرونده و با شناسایی یکی از دوستان نزدیک فقدانی، کارآگاهان به تحقیقات از این وي به هویت «ستاره» پرداختند كه برابر اظهارات ستاره، زمینه‌ دوستی لیلا با وی از یک آرایشگاه آغاز شده و در آخرين روز مردادماه سال 90 نيز با یکدیگر قرار ملاقات داشته‌اند اما پس از غیبت و حاضرنشدن لیلا در محل قرار ملاقات، ستاره با تلفن همراه او تماس گرفته اما لیلا پاسخگوی تماس‌های ستاره نبوده است.

به گزارش ايسنا، سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به شواهد و قرائن بدست آمده، کارآگاهان با تحقیق از مراکز درمانی، پزشکی قانونی و ….، به دنبال روشن كردن سرنوشت فقدانی بوده اما تا به این لحظه هیچ‌گونه اطلاعات جدیدی در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم قرار نگرفته بنابراين به درخواست خانواده فقدانی و به دستور دادیار پرونده دستور انتشار تصویر فقدانی صادر شد.

وي از کلیه شهروندان که موفق به شناسایی تصویر فقدانی شده و اطلاعی در خصوص سرنوشت وی دارند خواست هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس‌های 51055511 و 51055611 در ساعت اداري در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

انتهاي پيام

یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,349
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 11198
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری