خانه » شهر من » اجتماعی » برگزاري هماهنگ هفته ملي كودك براي اولين بار در كشور

برگزاري هماهنگ هفته ملي كودك براي اولين بار در كشور

...


19-251.jpg

معاون آموزش ابتدايي وزارت آموزش و پرورش از برگزاري هفته ملي كودك براي نخستين بار بصورت هماهنگ با مشاركت وزارتخانه هاي آموزش و پرورش، بهداشت و سازمان بهزيستي در كشور خبرداد.

به گزارش سرويس«اجتماعي» ايسنا، قربان با اشاره به فرارسيدن روز جهاني كودك اظهار كرد: امسال براي اولين بار در كشور، سازمان‌ها، نهادها و ارگان هاي مرتبط با حوزه كودك طي رويكردي همگرايانه با هدف هم افزايي هرچه بيشتر، به همت و تلاش پيگيرانه «دبيرخانه كشوري رشد و تكامل همه جانبه ي كودكان» (متشكل از وزارتخانه هاي آموزش و پرورش، بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي و سازمان بهزيستي) اقدام به برگزاري مراسم هفته ملي كودك مي نمايند.

وي ادامه داد: اين مراسم با شعار «كودك، خانواده و جامعه» از 15 لغايت 21 مهر ماه در سراسر كشور به صورت منسجم و يكپارچه برگزارمي شود.

قربان با اشاره به روزشمار ايام اين هفته، تصريح كرد: شنبه 15 مهر تا جمعه 21 مهر به ترتيب با عناوين «كودك، رسانه و خانواده»، «كودك، خانواده و جامعه»، «تربيت، كودك و بازي»، «حقوق كودك»، «كودك و ايمني»، «كودكان با نيازهاي خاص» و«كودك، مسووليت‌هاي اجتماعي و طبيعت» نام‌گذاري شده است.

معاون آموزش ابتدايي وزارت آموزش و پرورش بااشاره به نقش موثرادارات كل آموزش و پرورش كشور به عنوان عضو اصلي دبيرخانه كشوري در برگزاري هرچه باشكوه تر اين مراسم با رنگ و بوي ارزش هاي اسلامي و ايراني خاطرنشان كرد: دستورالعمل اجرايي برگزاري مراسم فوق با امضاي دكتر حاجي بابايي به ادارات كل آموزش و پرورش استان ها ارسال گرديده است.

انتهاي پيام

یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,367
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 11197
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری