خانه » دکوراسیون » چیدمان و طراحی به سبک مدرن

چیدمان و طراحی به سبک مدرن

از خطوط یک صندلی مدرن تا براقیت استیل بکار رفته در مبلمان همگی باید در خدمت طراحی اتاق هایی به سبک امروزی یا همان معاصر باشند. سبک معاصر نیز همچون ...

از خطوط یک صندلی مدرن تا براقیت استیل بکار رفته در مبلمان همگی باید در خدمت طراحی اتاق هایی به سبک امروزی یا همان معاصر باشند. سبک معاصر نیز همچون دیگر سبک ها، برای خود اسلوب بخصوصی دارد که آن را می شناساند. امروزه بسیاری از افراد جذابیت سبک مدرن را در راحتی و تجملاتی نبودن آن می دانند چرا که سادگی و نداشتن تزئینات ظریف از جمله خصوصیات این سبک است.

دکوراسیون مدرنپس زمینه ای با رنگ های آرام، اشیایی تندیس گونه و ترکیب هایی با فرم ساده در سبک مدرن جایگاه ویژه ای دارند. در این سبک، اشیایی با جزئیات فراوان و در تعداد زیاد اقبالی ندارند، در عوض خوش ترکیب ها انتخاب های این سبک هستند.

دکوراسیون مدرن

مبلمان هایی با سطوح ظاهری مجلل شیشه ای، فلزی و مرمری گزینه های فریبنده ای برای سبک مدرن بوده و ترکیب های زیبایی را در کنار هم بوجود می آورند.

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن

پرده هایی با دوخت ساده و فرشینه های خاص از تکمیل کننده های سبک مدرن می باشند.

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن

تابلو های نقاشی مدرن، تندیس های انتزاعی و عکس هایی در اندازه های غیر متعارف از جمله معدود تزئینات سبک مدرن هستند.

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن

هر چقدر در خلق ترکیب های نا متعارف و متضاد ساده موفق باشید به همان نسبت در داشتن چیدمانی به سبک مدرن به خواسته های خود خواهید رسید.

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن

در سبک مدرن نه تنها الزامی در پوشاندن دیوارها و جزئیات مربوط به بنا وجود ندارد که در بیشتر مواقع نمایش این واقعیت های ساختمانی، خود جزیی از طراحی مدرن می باشند.

دکوراسیون مدرن

جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 4,568
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 1114

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری