خانه » شهر من » اجتماعی » دستگيري دختر 20 ساله حامل 1.5 كيلوگرم شيشه/ كشف 1.5 تن مخدر در راه قاچاق به تهران و اصفهان

دستگيري دختر 20 ساله حامل 1.5 كيلوگرم شيشه/ كشف 1.5 تن مخدر در راه قاچاق به تهران و اصفهان

...


jahaaad-1-6.jpg

فرمانده انتظامي استان فارس از كشف 1.5 تن موادمخدر از سه باند قاچاق در 72 ساعت گذشته خبرداد.

به گزارش خبرنگار «انتظامي» خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه فارس، سردار سيروس سجاديان در اين باره گفت: موادمخدر مكشوفه شامل يك‌هزار و 300 كيلوگرم ترياك و 200 كيلوگرم حشيش است.

وي با بيان اينكه باندهاي تهيه،‌ حمل و توزيع‌كننده اين موادمخدر مكشوفه، بدون هيچ درگيري و در پي انجام فعاليت‌هاي اطلاعاتي دقيق، دستگير شده‌اند، خاطرنشان كرد: اين مواد در شهرهاي فيروزآباد، شيراز و جهرم، از قاچاقچيان كشف شده است.

سجاديان با بيان اينكه 12 عضو اين سه‌باند دستگير شده‌اند، گفت: اعضاي دستگير شده بين 25 تا 47 سال سن دارند و تنها دو تن از آنان داراي سوابق كيفري هستند.

وي با تاكيد بر اينكه اقدامات بر انجام فعاليت‌هاي اطلاعاتي معطوف و متمركز شده و به‌ همين دليل باندهاي كشف شده بدون درگيري منهدم شد، گفت: از اين سه باند 10 دستگاه خودرو كشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامي استان فارس خاطرنشان كرد: اعضاي اين باندها موادمخدر را از سيستان و بلوچستان و از طريق استان هرمزگان به فارس و سپس به ديگر نقاط كشور منتقل مي‌كردند و اين محموله‌ها نيز به قصد انتقال به اصفهان و تهران، تهيه و حمل شده بود.

وي با تصريح اينكه اين سه باند هيچ ارتباطي با يكديگر نداشته و مستقل عمل مي‌كردند، گفت: با كسب اطلاعات مردمي و انجام كارهاي دقيق اطلاعاتي و با توجه به اشراف اطلاعاتي كه بر شيوه عملكرد، مسير حركت و اقدامات اعضاي هر باند پيدا كرديم، اعضاي باندها شناسايي شده و در زمان مناسب، تمام آنها در نقاط مختلف بازداشت شدند.

رييس پليس استان فارس يادآور شد: با كشف اين محموله، حجم موادمخدر كشف شده در شش ماه اول سال 91 به حدود 13 تن رسيده است.

كشف 1.5 كيلوگرم شيشه از دختر 20 ساله در فرودگاه شيراز

سجاديان اضافه‌كرد: اخيرا يك كيلو و 500 گرم موادمخدر از نوع شيشه از يك دختر 20ساله در محل فرودگاه شهيد آيت‌الله دستغيب شيراز كشف و تمام افراد مرتبط با موضوع شناسايي و دستگير شدند.

وي گفت: اين قاچاقچي كه شيشه را در دسته‌ها و جدارهاي ساك دستي‌اش جاسازي كرده بود، شناسايي و بازداشت شد.

رييس پليس فارس خاطرنشان كرد: اين دختر توسط سه نفر اغفال‌شده و شيشه را از تهران به شيراز منتقل كرده بود و سه عضو اصلي اين باند هم به‌ صورت زميني به شيراز عزيمت كرده بودند كه همزمان با يكديگر، در نزديكي فرودگاه شناسايي و بازداشت شدند.

انتهاي پیام

شنبه ۱ مهر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,591
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 11134
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری