خانه » مطالب جالب » اینجا تونل عشق شدیدا رومانتیک و غیرقابل باور است

اینجا تونل عشق شدیدا رومانتیک و غیرقابل باور است

فصل بهار بهترین زمان سفر به اینجاست زیرا خیابانی مملو از درخت در مقابل شما خواهد بود و می توانید با محبوب خود در این مکان رویایی قدم بزنید این تونل ...

فصل بهار بهترین زمان سفر به اینجاست زیرا خیابانی مملو از درخت در مقابل شما خواهد بود و می توانید با محبوب خود در این مکان رویایی قدم بزنید

این تونل بسیار زیبا تماما از درخت ساخته شده و در نزدیکی شهر کلوین از کشور اوکراین مستقر شده است. در حقیقت طول این تونل تنها ۳ کیلومتر می باشد که بر روی یک راه آهن مخفی قرار گرفته و تحت خدمت یک کارخانه ی فیبرسازی در شرق کشور می باشد که یک قطار سه بار در روز برای آن چوب حمل می کند.

با این حال امروزه این تونل جزو زیباترین تونل های جهان است و در میان عشاق محبوبیت فراوانی یافته. این خط آهن زیبا و پرپیچ و خم مانند این است که یک آرزو کنید و ناگهان خود را در مسیری ببینید که تماما از درختان انبوه پوشیده شده و شما در حال گذر از آن هستید. گردشگرانی که از این مکان عبور کرده اند معتقدند که این تونل زیباترین مکان در سراسر کشور اوکراین می باشد.

تونل عشق فوق العاده سرسبز، شدیدا رومانتیک و غیرقابل باور است. اگر از درون قطار دستهایتان را به بیرون دراز کنید، نرمی و لطافت برگ ها را احساس خواهید کرد.

فصل بهار بهترین زمان سفر به اینجاست زیرا خیابانی مملو از درخت در مقابل شما خواهد بود و می توانید با محبوب خود در این مکان رویایی قدم بزنید. برخی معتقدند اگر در اینجا با قلی پاک آرزویی کنید، حتما برآورده می شود..

1 به این میگن تونل عشق+ عکس

2 به این میگن تونل عشق+ عکس

3 به این میگن تونل عشق+ عکس

4 به این میگن تونل عشق+ عکس

5 به این میگن تونل عشق+ عکس

6 به این میگن تونل عشق+ عکس

7 به این میگن تونل عشق+ عکس

8 به این میگن تونل عشق+ عکس

9 به این میگن تونل عشق+ عکس

10 به این میگن تونل عشق+ عکس

10 به این میگن تونل عشق+ عکس

11 به این میگن تونل عشق+ عکس

12 به این میگن تونل عشق+ عکس

13 به این میگن تونل عشق+ عکس

14 به این میگن تونل عشق+ عکس

منبع : انعکاس – Enekas.info

شنبه ۱ مهر ۱۳۹۱
بازدیدها 2,246
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 11114

Comments are closed.