خانه » شهر من » اجتماعی » برخورد پرايد با اتوبوس 9 قرباني گرفت

برخورد پرايد با اتوبوس 9 قرباني گرفت

...


87-2-1.jpg

فرمانده پليس راه كشور از رخداد يك تصادف خونين در بامداد امروز در محور مشهد- گرگان خبر داد و گفت: متاسفانه در اين حادثه 9 تن كشته شده‌اند.

سرهنگ محمدرضا مهماندار در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در خصوص اين حادثه گفت: ساعت 5:30 دقيقه بامداد پنجشنبه يك دستگاه سواري پرايد دو گانه سوز كه از مشهد به سمت گرگان در حال حركت بود در داخل محدوده جنگل گلستان به دليل خستگي و خواب‌آلودگي راننده از مسير خود منحرف شده و با يك دستگاه اتوبوس از مسير مقابل برخورد مي‌كند.

وي با اشاره به اينكه در اين خودرو چهار فرد بزرگسال و پنج كودك از سنين دو تا هشت ساله بودند، افزود: در پي اين برخورد دو كودك از خودرو به بيرون پرتاب شده و در دم كشته مي‌شوند.

وي ادامه داد: در عين حال يك دستگاه تريلي بنكر سيمان اسكانيا نيز از پشت سر به خودروي پرايد مذكور برخورد مي‌كند و اين خودرو را 25 متر با خود بر روي جاده مي‌كشد كه در پي اين حادثه كپسول گاز خودروي پرايد منفجر شده و خودرو آتش گرفته و هفت نفر باقي مانده در خودرو زنده زنده مي‌سوزند.

وي با اشاره به اينكه متاسفانه علي‌رغم هشدارهاي داده شده رانندگان موضوع خستگي و خواب‌آلودگي را به طور جدي مورد توجه قرار نمي‌دهند، گفت: اكثر تصادفات تعطيلات جاري به دليل خستگي خواب‌آلودگي و تجاوز به چپ رخ داده است كه بار ديگر از كليه رانندگان درخواست مي‌كنيم در صورتي كه احساس خواب‌آلودگي مي‌كنند، حتما توقف كرده و استراحت كنند.

انتهاي پيام

پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۱
بازدیدها 1,870
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 10941
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری