خانه » سینما و فیلم » بازی نگار جواهریان کنار شهاب حسینی / بازی مشترک عبدی و خمسه / پروژه تازه ترانه علیدوستی

بازی نگار جواهریان کنار شهاب حسینی / بازی مشترک عبدی و خمسه / پروژه تازه ترانه علیدوستی

نگار جواهریان و شهاب حسینی برای اولین بار در یک فیلم بلند در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.   به گزارش کافه سینما، این فیلمی است به کارگردانی مازیار میری و تهیه کنندگی ...

نگار جواهریان و شهاب حسینی برای اولین بار در یک فیلم بلند در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.

 

به گزارش کافه سینما، این فیلمی است به کارگردانی مازیار میری و تهیه کنندگی منوچهر محمدی. که البته هنوز پروانه ساخت‌اش صادر نشده است. میری با سعادت آباد و محمدی با بوسیدن روی ماه، در عرصه سینمای ایران در سال‌های اخیر حضور داشته‌اند. حسینی و جواهریان پیش از این تنها در یک فیلم کوتاه همبازی بوده‌اند.

 

همچنین پروژه تازه ترانه علیدوستی مشخص شد. او در فیلم تازه بهنام بهزادی حضور خواهد داشت. پروژه‌ای که البته فعلا ساخت آن با تاخیر مواجه شده است. فیلم قبلی بهزادی، تنها دو بار زندگی می‌کنیم با استقبال منتقدان رو به رو شد. ترانه علیدوستی، امسال در احتمال معکوس ساخته بهرام توکلی حضور داشته است. او پذیرایی ساده‌ی مانی حقیقی را در نوبت اکران دارد.

 

در کنار اینها باید اشاره کرد از فریدون جیرانی، پس از اتمام دوران حضورش در برنامه “هفت” خبر چندانی نیست. سریال‌ای هم که قرار بود بسازد، هنوز کلید نخورده است.

 

در این اوضاع و احوال، جیرانی مشغول ساخت تله فیلمی با بازی اکبر عبدی و علیرضا خمسه است. خمسه و عبدی، از نخستین ستارگان سینمای پس از انقلاب‌اند که در اواخر دهه 1360 و اوایل 1370، بازیگران اصلی سینمای ایران به حساب می‌آمدند و با یکدیگر همبازی هم شدند. فریدون جیرانی در آن‌ سال‌ها یک روزنامه‌نگار و فیلمنامه‌نویس بود پرکار بود و حالا یک بار دیگر زوج کمدی آشنای سینمای ایران را در کنار هم کارگردانی می‌کند.

شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۱
بازدیدها 4,312
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 10885

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری