خانه » دکوراسیون » نقش اندازی و نقاشی روی دیوار

نقش اندازی و نقاشی روی دیوار

بدون شک نوع پوشش و رنگ آمیزی دیوارها تاثیر غیر قابل انکاری در زیبا و یا دلگیر نشان دادن محیط داره ، انتخاب نوع پوشش دیوارها نیز تابع سلیقه ،علاقه ...

بدون شک نوع پوشش و رنگ آمیزی دیوارها تاثیر غیر قابل انکاری در زیبا و یا دلگیر نشان دادن محیط داره ، انتخاب نوع پوشش دیوارها نیز تابع سلیقه ،علاقه و نوع سبک انتخابی افراد برای چیدمان محیط می باشد……یکی از انواع پوشش دیوار ، نقش اندازی و نقاشی بر روی دیوار است ، شاید برای عده ای از شما دوستان عزیز این سئوال پیش بیاد که : اینکه این کار چه ویژگیها و باز خوردهایی داره؟ و یا : لوازم و تکنیک های مورد استفاده در این کار چه محدوده ای دارند؟ و………. برای رسیدن به جواب این سئوالات و آشنایی بیشتر شما با این سبک ادامه این نوشتار رو دنبال کنید.

۱- می تونید الگویی رو که دوست دارید در چند سایز مختلف تهیه و استفاده کنید.

 

1005

و یا از شکلهای گوناگون .

 

1006

2- برای نقش انداختن کلاژ پارچه ، کاغذ رنگی و یا حتی چوبهای برش خورده موارد پیشنهادی هستند تا خودتون رو محدود به رنگ و نقاشی کردن نکنید.

 

1007

3- نقش انداختن محدود به دیوارها نمیشه و برای زیباتر کردن کف هم میشه ازش استفاده کرد.

 

1008

رو سقف هم میشه این روش رو پیاده کرد؛ نو آوری نهفته در این کار که بسیار کم هزینه هست و جایگزین زیبا و به روزی برای گچ بری سقف هاست.

1009

– بعضی طرحها بانمک هستند،

1010

 

بعضی هم ذوقی.

1011

۵- میشه از دور ریزها به عنوان مکمل طرح استفاده کرد.

1012

۶- تو اتاق کودک استفاده از طرح قاب عکس در سایزها و مدلهای مختلف ایده جالبیه چون میشه داخل اونها رو از عکس و یا نقاشیهای کودک پر کرد که برای کودک قطعا شادی بخش خواهد بود.

1013

و یا از شخصیتهای فانتزی مورد علاقه کودک استفاده کرد.

1014

۷- اگر مشکل اضافه کردن رنگهای مورد علاقتون رو در محل دارید استفاده از این روش بسیار به صرفه است هم از بابت سرعت و هم از بابت هزینه صرف شده.

1015

۸- الزامی برای استفاده نقش های فانتزی نیست و طرح شما می تونه سنتی و اصیل و حتی مینیاتوری باشه که البته روش خاص خودش رو داره و کمی وقتگیره.

1016

 

جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 12,634
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 1084

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری