خانه » شهر من » اجتماعی » افتتاح نخستين پایانه ویژه معلولان، هفته آينده در طرشت/خدمات پايانه رايگان نيست

افتتاح نخستين پایانه ویژه معلولان، هفته آينده در طرشت/خدمات پايانه رايگان نيست

...


Multimedia_pics_1387_1_Social_246-1.jpg

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه از افتتاح نخستين پایانه ویژه معلولان و جانبازان در كشور طی هفته آينده خبر داد.

پیمان سنندجی در گفت‌وگو با خبرنگار «شهري» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به اين كه اين پايانه در محدوده طرشت احداث شده است، افزود: تمامي هزينه‌هاي تاسيس اين پايانه بر عهده شهرداري تهران بوده است.

وي خاطرنشان كرد: سازمان بهزيستي نيز از طريق واگذاري 50 دستگاه ون مناسب‌سازي شده براي معلولان و جانبازان، به شهرداري در امر راه‌اندازي اين پايانه كمك كرد.

سنندجي ادامه داد: شهرداري تهران نيز 15 دستگاه اتوبوس ويژه معلولان و جانبازان در اين پايانه پيش‌بيني كرده است كه شمار اين اتوبوس‌ها در آينده افزايش خواهد يافت.

مديرعامل شركت واحد اتوبوسراني تهران و حومه در ادامه، به برخي امكانات پيش‌بيني شده در پايانه معلولان اشاره كرد و گفت: اين پايانه به يك مركز تماس با 13 خط تلفني مجهز است و معلولان و جانبازان در صورت نياز به استفاده از وسايل نقليه مناسب‌سازي شده، مي‌توانند به صورت 24 ساعته با اين مركز تماس گرفته و از خدمات پايانه استفاده كنند.

سنندجي با بيان اين كه خدمت‌رساني خودروهاي پايانه معلولان، رايگان نيست، افزود: خودروهاي اين پايانه در خطوط از پيش تعريف شده خدمت نمي‌كنند، بلكه در پي تماس شهروندان براي سرويس‌دهي به محل اعزام مي‌شوند.

انتهاي پيام

سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
بازدیدها 1,489
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 10831
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری