خانه » شهر من » اجتماعی » سرپرست کمیته امداد خبر داد: ایجاد ۳۰۰ هزار فرصت شغلی برای خانواده‌های نیازمند

سرپرست کمیته امداد خبر داد: ایجاد ۳۰۰ هزار فرصت شغلی برای خانواده‌های نیازمند

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) در جمع نمایندگان استان قزوین با تاکید برتوسعه مشارکت‌های مردمی و اشتغالزایی، گفت: سال گذشته با همکاری دولت و مجلس بیش از ۳۰۰ هزار فرصت ...

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) در جمع نمایندگان استان قزوین با تاکید برتوسعه مشارکت‌های مردمی و اشتغالزایی، گفت: سال گذشته با همکاری دولت و مجلس بیش از ۳۰۰ هزار فرصت شغلی برای خانواده‌های نیازمند ایجاد شد.

به گزارش سرويس اجتماعي ايسنا، حسین انواری در مجمع نمایندگان استان قزوین با اعلام این خبرافزود: توسعه مشارکت‌های مردمی، اشتغالزایی نیازمندان و استفاده از فرصت‌های مناسب و برابر برای فرزندان خانواده‌های تحت حمایت و کشف استعدادها و رشد و تعالی فرزندان تحت حمایت از برنامه‌های اساسی این نهاد در سال جاریست که همکاری تمامی دستگاه‌ها به ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی را می‌طلبد.

وي خاطرنشان کرد: سال گذشته با همکاری دولت و مجلس بیش از ۳۰۰ هزار فرصت شغلی برای خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد ایجاد شد و این نهاد در مشاغل خانگی و خود اشتغالی رتبه برتر را کسب کرده است.

وی با بیان اینکه اکنون بیش از یک میلیون زن سرپرست خانوار تحت حمایت این نهاد قرار دارند، خاطرنشان کرد: توجه جدی به مشکلات زنان سرپرست خانوار از موضوعات مهم قابل سرمایه گذاری افزونتر توسط دولت و مجلس شورای اسلامی است.

انتهاي پيام

دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
بازدیدها 1,352
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 10820
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری