خانه » فناوری » بهترین وسیله برای بیدار شدن از خواب

بهترین وسیله برای بیدار شدن از خواب

بلند شدن از خواب یکی از سخت ترین کارهایی است که باید در طول روز انجام داد و هیچ چیز بدتر از ترک کردن رختخواب نیست به همین دلیل هر ...

بلند شدن از خواب یکی از سخت ترین کارهایی است که باید در طول روز انجام داد و هیچ چیز بدتر از ترک کردن رختخواب نیست به همین دلیل هر روز ساعت های مختلفی را برای بیدار شدن کوک می کنیم.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، طرح های بسیار زیادی برای ساعت های مختلف تا به حال ارائه شده است که در هر کدام از آن ها،  ساعت به نوعی طراحی شده است که به بدترین شکل ممکن شما را بیدار می کند.این بار اما طراحان سلیقه به خرج داده اند و راهی را پیدا کرده اند که بتوان بهترین بیداری را تجربه کرد. این طرح تنها یک دستگاه ساده است که نقش بلندگو را برای شما ایفا می کند.

این دستگاه که از جنس پلی‌تیلن درست شده است می تواند صدای گوش خراش آلارم تلفن همراه شما را به یک صدای بسیار لطیف تر تبدیل کند به گونه ای که با یک حالت خوبی از خواب بیدار شوید.

شما باید تلفن همراه خودتان را درون این دستگاه قرار دهید و با توجه به حالتی که این دستگاه دارد صدا را به گونه ای انعکاس می دهد که هیچ گونه آزاری برای گوش نداشته باشد. این دستگه به هیچ باتری یا برقی احتیاج ندارد و یک وسیله مفید و بدون هزینه است.

دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
بازدیدها 1,501
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 10758

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری