خانه » فناوری » قاشقی‌ برای پخت غذاهای‌ نوستالژیک

قاشقی‌ برای پخت غذاهای‌ نوستالژیک

همه افراد در تمام دنیا مادر خودشان را بهترین آشپز می دانند و دوست دارند تا همیشه بتوانند از غذاهای او استفاده کنند. البته این آرزو در حال برآورده شدن ...

همه افراد در تمام دنیا مادر خودشان را بهترین آشپز می دانند و دوست دارند تا همیشه بتوانند از غذاهای او استفاده کنند. البته این آرزو در حال برآورده شدن است.

 

به گزارش مشرق، به تازگی طرحی ارائه شده است که با کمک آن می توانید برای همیشه غذاهایی مانند مادرتان درست کنید و همیشه از آن استفاده کنید.

 

مادرها همیشه رازهایی در آشپزی خودشان دارند و کمتر کسی از آن ها خبر دارد ولی این قاشق می تواند تمامی آن رازها را بدست آورد و شما به کمک آن غذاهای مادرتان را در خانه خودتان درست کنید.

این قاشق دارای یک مکانیزم بسیار ساده است و کافی است تا یک بار آن را به مادرتان بدهید تا غذای مورد علاقتان را درست کند. سپس این قاشق با کمک سنسورهایی که دارد طرز تهیه غذا را بدست می آورد.

بعد از اینکه قاشق را در جای مخصوص خودش قرار دهید دستور غذایی در آن ذخیره می شود و میزان تمام ادویه ها و مواد را در خودش نگه داری می کند.

این قاشق از آهن درست شده است و همچنین در بالای آن صفحه نمایشی تعبیه شده است که می توانید فیلم و یا عکس هایی که از اشپزی مادرتان گرفته شده است را مشاهده کنید.

با کمک این قاشق می توانید برای همیشه به یاد غذاهای مادرتان باشید و حتی آن را در اختیار دیگران هم قرار دهید.

 

 

چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
بازدیدها 2,011
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 10585

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری