خانه » موسیقی » ترانه “محسن چاوشی” برای مردم زلزله زده آذربایجان +دانلود

ترانه “محسن چاوشی” برای مردم زلزله زده آذربایجان +دانلود

ترانه «ماهی سیاه کوچولو» به خوانندگی محسن چاووشی، سینا حجازی، ایمان قیاسی و حسین صفا و با دکلمه صدرالدین حجازی برای همدردی با زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی آماده شد. به گزارش مجله شبانه ...

ترانه «ماهی سیاه کوچولو» به خوانندگی محسن چاووشی، سینا حجازی، ایمان قیاسی و حسین صفا و با دکلمه صدرالدین حجازی برای همدردی با زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی آماده شد.

به گزارش مجله شبانه باشگاه خبرنگاران، زلزله دلخراش آذربایجان هنرمندان زیادی را به واکنش واداشت و در میان تمام هنرمندانی که به عناوین مختلف به اظهار همدردی با هموطنان غرب کشور پرداختند، محسن چاوشی و همکارانش سینا حجازی، حسین صفا و ایمان قیاسی با تک قطعه «ماهی کوچولو» احساسشان را از این اتفاق تلخ نسبت به هموطنان آسیب دیده خود نشان دادند.

این قطعه با صدای این چهار نفر و ترانه ای از حسین صفا با آهنگسازی محسن چاوشی و تنظیم امیر جمالی فرد (103record ) و دکلمه «صدر الدین حجازی» منتشر شده که با آوای سنتی و ساز «دیوان» محمد جاسمی، بیشتر و بیشتر به فضای موسیقی فولکوریک آذری نزدیک تر شده است.

محسن چاوشی در پیامی به مردم آذربایجان گفت:

آذربـايـــجــان ســــــرزمــيـن غــــم ها و مـهربـانی هـاسـت ما هـم در غـم هـموطـنـان داغ ديده آذربــايـجـان سـهيـميم آهـــنـگ مـاهی سـيـاه كـوچـولـو را به احــتـرام تـاريـخ آذربــايـجـان عــزيز
و بـه يـاد بـزرگانـش بـه زلـزلــه زدگــان اين ديار تقــديـم مـيكنـيـم .

جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 2,052
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 10286
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری