خانه » شهر من » اجتماعی » سرپرست کمیته امداد: زلزله‌زدگان نيازمند اقلام معيشتي و چادرهاي امدادي هستند

سرپرست کمیته امداد: زلزله‌زدگان نيازمند اقلام معيشتي و چادرهاي امدادي هستند

...


107-41.jpg

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) با تأکید بر اینکه زلزله‌‏زدگان نیازمند اقلام معیشتی و چادرهای امدادي هستند، گفت: برخی از کالاهای ارسالی به مناطق زلزله‏‌زده آذربایجان شرقي اضافه هستند که باید آنها را ذخیره و در مواقع لزوم استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار «اجتماعي» ایسنا منطقه لرستان، حسین انواری عصر روز گذشته در حاشیه سفر به خرم‏ آباد در جمع خبرنگاران با بيان اينكه امسال بیش از 100 هزار خانواده امداد، توانمند و خودکفا می‎شوند، افزود: سال گذشته بالغ بر 300 هزار فرصت شغلی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد ایجاد شد.

وی با بیان اینکه سال گذشته 80 هزار خانواده از افراد تحت پوشش امداد خودکفا و توانمند شدند، اضافه کرد: امسال بیش از 100 هزار خانواده از افراد تحت پوشش این نهاد به خودکفایی می‏‌رسند؛ همچنين جشنهای استانی خودکفایی در سایر استانهای کشور در حال برگزاری هستند.

سرپرست کمیته امداد در خصوص کمک‌های مردمی به زلزله‏‌زدگان استان آذربایجان شرقی اذعان کرد: مدیریت حادثه دلخراش زلزله استان آذربایجان با سازمان هلال احمر است؛ روند کمکهای مردمی بسیار خوب است.

انواری با تأکید بر اینکه زلزله‌‏زدگان نیازمند اقلام معیشتی و چادرهای اسکان هستند، اذعان کرد: برخی از کالاهای ارسالی به مناطق زلزله‏‌زده استان آذربایجان اضافه هستند که باید آنها را ذخیره و در مواقع لزوم استفاده کرد.

وی با بیان اینکه اقلام ارسال شده به زلزله‏‌زدگان استان آذربایجان نیازمند مدیریت است، تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) در بحث بازسازی و ساخت منازل زلزله‏‌زده اعلام آمادگی می‏‌کند، این نهاد در حال حاضر با اعزام تیم‌های کمک به زلزله‏‌زدگان به خدمتگذاری مشغول است.

انتهاي پیام

چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,312
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 10197
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری