خانه » شهر من » اجتماعی » رادان: وظايف امنيتي و انتظامي در طول مدت اجلاس بر عهده ناجاست

رادان: وظايف امنيتي و انتظامي در طول مدت اجلاس بر عهده ناجاست

...


100-24.jpg

جانشين فرمانده نيروي انتظامي از آمادگي کامل پليس براي تامين امنيت اجلاس سران کشورهاي جنبش عدم تعهد خبرداد و گفت: کليه اقدامات و تدابير امنيتي از نقاط مرزي تا داخل کشور پيش بيني شده تا امنيت کاملي را براي برگزاري هرچه بهتر اجلاس شاهد باشيم.

به گزارش سرويس «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سردار احمدرضا رادان با بيان اينكه نيروي انتظامي از يک ماه و نيم گذشته اقدامات خود را براي بر آوردها و آمادگي‌هاي لازم در زمينه برقراري امور امنيتي اجلاس، در دستور کار خود قرار داده است گفت: کليه وظايف امنيتي و انتظامي در طول مدت اجلاس بر عهده ناجا است.

رادان ادامه داد: امنيت کليه مقامات در سطوح مختلف از زماني که وارد کشور مي‌شوند تا محل اسکان و همچنين امنيت مسير تا محل اجلاس بر عهده پليس است.

وي با بيان اينکه دغدغه اصلي مسئولان، ترافيک در شهر تهران است، گفت: مسئولان در تلاش هستند در مدت اجلاس، ترافيک در شهر تهران روان تر شود البته ممکن است، برگزاري اين اجلاس براي مردم تهران باعث زحمت شود که همين جا پيشاپيش از مردم عزيز عذر خواهي مي‌کنيم.

جانشين فرمانده ناجا اضافه‌كرد: بر همين اساس در شوراي برگزاري اجلاس تصميم بر آن شد که روزهاي سه شنبه ،چهارشنبه پنج شنبه ، جمعه و شنبه، تهران تعطيل باشد البته به جز دستگاه هايي که وظايف خدماتي يا وظايفي در زمينه اجلاس دارند.

وي تصريح کرد: تعطيلات شهر تهران با توجه به پايان ماه مبارک رمضان و زمان باقي مانده از فصل تابستان، فرصت خوبي براي سفر است به همين منظور طرح آمادگي کامل پرسنل راهنمايي و رانندگي در داخل شهرها و بيرون شهرها پيش بيني شده است.

به گفته رادان، اکيپ‌هايي براي کنترل محسوس و غير محسوس به منظور تامين امنيت جان مسافران و کاهش صدمات و پيشگيري از تصادفات احتمالي در نظر گرفته شده است.

جانشين فرمانده نيروي انتظامي با بيان اينکه دشمنان تلاش بسيار کردند تا اجلاس در تهران برگزار نشود كه اين اقدام دشمن، نشان مي‌دهد که برگزاري اين اجلاس چقدر اهميت دارد، تصريح کرد: برگزاري اين اجلاس در اين سطح نشان دهنده اقتدار نظام جمهوري اسلامي است و اين مسئله بيانگر امنيت و ثبات ايران در سطح بين المللي است.

رادان با تاکيد براينكه کشور ما امن ترين کشور جهان است، گفت: کليه اقدامات و تدابير امنيتي از نقاط مرزي تا داخل کشور پش بيني شده تا امنيتي کامل را براي برگزاري هرچه بهتر اجلاس شاهد باشيم.

انتهاي پيام

سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,604
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 10191
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری