خانه » شهر من » اجتماعی » هلال احمر كمك‌هاي غيرنقدي براي زلزله‌زدگان آذربايجان شرقي جمع‌آوري مي‌كند

هلال احمر كمك‌هاي غيرنقدي براي زلزله‌زدگان آذربايجان شرقي جمع‌آوري مي‌كند

...


مديركل روابط عمومي جمعيت هلال‌‌ احمر گفت: از مردم درخواست مي‌كنيم كمك‌هاي نقدي و غيرنقدي فاسد نشدني خود را در روز جهاني قدس براي كمك به زلزله‌زدگان آذربايجان شرقي به پايگاه‌هاي سيار اين جمعيت برسانند.

پويا حاجيان در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) به مناطق زلزله‌زده، با بيان اينكه با توجه به حجم كمك‌هاي مردمي و درخواست هموطنان مبني بر كمك به آسيب‌ديدگان زلزله 6.2 ريشتري اهر و ورزقان، افزود: با توجه به تدابير انديشيده شده در مورد كمك‌هاي مردمي، روز قدس به عنوان روز همبستگي با مردم زلزله زده آذربايجان تعيين شده است.

وي با بيان اينكه پيش از اين نيز جمعيت هلال‌احمر اعلام كرده بود كه نيازي به كمك‌هاي مردمي نيست، گفت: با اين حال نوع‌دوست ايران در تماس‌هاي پياپي با جمعيت‌ هلال‌احمر، خواستار ارائه كمك‌هاي خود شدند كه جمعيت هلال‌احمر ايران نيز شماره حساب 99999 بانك ملي به نام جمعيت هلال‌احمر را براي دريافت كمك‌هاي نقدي مردم اعلام كرده بود.

مديركل روابط عمومي جمعيت هلال‌‌احمر با بيان اينكه مردم در چند روز اخير خواستار ارائه كمك‌هاي غيرنقدي و زيستي بوده‌اند، گفت: مردم مي‌توانند علاوه بر ارائه كمك‌هاي نقدي خود، كمك‌هاي غيرنقدي خود را به پايگاه‌هاي سازمان داوطلبان كه در روز قدس در معابر اصلي مستقر خواهند شد، ارائه دهند.

حاجيان از مردم خواست كه نسبت به اهداي موادغذايي فاسد نشدني اقدام كنند.

انتهاي پيام

سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,395
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 10189
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری