خانه » خانواده » مفاهیم ترافیکی با محوریت کودکان، والدین و مربیان

مفاهیم ترافیکی با محوریت کودکان، والدین و مربیان

ورزش قابلیت اعمال مختلف بدن را افزایش می دهد و در خانم های باردار سلامت مادر و جنین را تامین می کند. طیبه ریحانی، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ...

ورزش قابلیت اعمال مختلف بدن را افزایش می دهد و در خانم های باردار سلامت مادر و جنین را تامین می کند.

طیبه ریحانی، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران، افزود: در دنیای امروز پیشرفت هر جامعه ای در گرو داشتن نیروی انسانی سالم و کارآمد است، نقش تربیت بدنی نیز در جهت سالم سازی بدن و سالم سازی انسان است به طوری که امروزه بسیاری از بیماری ها را با ورزش مداوا می کنند.وی با بیان این که مشخص شده که حرکات ورزشی می تواند سالم سازی سیستم های مختلف بدن را تضمین کند افزود: از دیدگاه اسلام ورزش باعث تقویت حس همکاری ، تعاون، سرعت انتقال، تقویت اراده، از بین بردن روحیه بی تفاوتی و از جنبه های مختلف جسمی، روانی و اجتماعی می تواند اثر مفیدی بر زندگی انسان ها بگذارد.

ریحانی خاطر نشان کرد: فواید جسمی ورزش در سال های اخیر مورد توجه خاصی قرار گرفته است ، ورزش قابلیت اعمال مختلف بدن را افزایش داده و باعث پیشگیری از بسیاری از بیماری های جسمی مانند بیماری های عروق کرونر قلب، فشار خون بالا، دیابت و غیره می شوند و در خانم های باردار سلامتی مادر و جنین را تامین نماید.

دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,702
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 10175

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری