خانه » خودرو » نمایشگاه خودرو ژنو/ فراری Berlinetta F12 را معرفی کرد

نمایشگاه خودرو ژنو/ فراری Berlinetta F12 را معرفی کرد

ودروسازان بسیاری در نمایشگاه خودرو ژنو که به تازگی آغاز به کار کرده است طرحهای تخیلی و کانسپت ارائه می‌کنند اما این قضیه در مورد فراری فرق می‌کند و این ...

ودروسازان بسیاری در نمایشگاه خودرو ژنو که به تازگی آغاز به کار کرده است طرحهای تخیلی و کانسپت ارائه می‌کنند اما این قضیه در مورد فراری فرق می‌کند و این شرکت جدیدترین خودروی خود یعنی   Berlinetta F12 را به صورت واقعی معرفی کرد.

رئیس فراری لوکا دی مونتزمولو در کنفرانس خبری این شرکت به طور رسمی‌جدیدترین خودرو فراری را که در لیست طولانی داشتن موتور V12  این شرکت است معرفی کرد.

Berlinetta F12 جانشین Fiorano 599 خواهد شد در حالی که تقریبا با همان فرمت اولیه Fiorano 599 خواهد بود ولی با مشخصات موتوری قابل ملاحظه‌ای یهیود یافته‌تر است که از آن جمله می‌توان به استفاده از  آلیاژ جدید و سبک سیستم شاسی برای بهبود سیستم تعلیق V12  نام برد که رئیس فراری آنرا به عنوان نسل جدید خودرو که برای اولین بار در FF  نیز دیده شد نام می‌برد.

گفتنی است که  Berlinetta F12 دارای ۷۳۰ اسب بخار قدرت است  و البته این خودرو به خاطر داشتن سیستم F12  تا ۳۰ درصد اقتصادی‌تر سوخت مصرف می‌کند.

در ضمن Berlinetta داری فن آوری AeroBridge است که بر اساس آن  هدایت هوا از طریق کاپوت پایین صورت می‌گیرد  که برای بهبود سیستم ثقل خودرو است و در کنار آن دارای خنک کننده با سیستم ترمز فعال است که تنظیم جریان یافتن هوا را بسته به درجه حرارت ترمز تنظیم می‌کند.

شرکت فراری هنوز از تاریخ عرضه و یا قیمت این خودرو اطلاعاتی منتشر نکرده است.

چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 1,616
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 1004

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری